L'Oréal Professionnel

L'Oréal Professionnel jest marką partnerską dla fryzjerów, pozwalającą marzyć, doskonalić się i osiągać sukces, razem. Jest obecna u największych fryzjerów świata, ponieważ każda kobieta jest inna i wyjątkowa.

Marzyć

Produkty oparte o nowatorskiej technologii oraz Kolekcje Koloryzacji inspirowane najnowszymi trendami, pozwolą Twojemu fryzjerowi ujawnić swój talent. Innowacyjność technologii, połączona z profesjonalną wiedzą, pozwoli na tworzenie wyjątkowych fryzur. L'Oréal Professionnel dokłada wszelkich starań, by wciąż doskonalić jakość usług proponowanych przez fryzjerów.

Doskonalić się

L'Oréal Professionnel wspiera rozwój salonu. Proponuje niestandardowe szkolenia techniczne i biznesowe, które wzbogacą Twoje doświadczenie, zapewnią biegłość techniczną i doskonalenie się we własnym rytmie. Fryzjer, który chce tworzyć, pracować i rozwijać swój talent, który zdecydował się zostać partnerem L'Oréal Professionnel, może liczyć na solidne wsparcie.

Osiągać sukces

Jako profesjonalista zajmujący się modą i technikami czesania oraz koloryzacji, Twój fryzjer L'Oréal Professionnel proponuje wysokiej klasy, zindywidualizowane usługi. Jako osoba wtajemniczona w Twoje pragnienia i nastroje będzie umiał pokazać to, co w Tobie wyjątkowe i niepowtarzalne. Kierując się jego radą, zabierz ze sobą do domu produkty, których używa w salonie: szampony, odżywki, produkty do stylizacjiL'Oréal Professionnel. Ta sama jakość, te same technologie, a zatem i te same efekty!NASZE USŁUGI

Poznaj naszą ofertę
Usługi męskie i dziecięce Od Do
Strzyżenie Męskie 20zł 35zł
Strzyżenie brody 15zł 40zł
Koloryzacja tuszująca siwe włosy dla mężczyzn (Cover5) 30zł 50zł
Strzyżenie dziecięce 15zł 20zł
Usługi damskie
Strzyżenie Damskie od 30-50zł
Modelowanie włosów  
Krótkich od 30zł
Pół-długich od 35zł
Długie od 40zł
Trwała ondulacja od 90zł
Koloryzacja
L'Oreal od 150zł
Dia Rischesse od 150zł
INOA supreme od 150zł
Majirel od 150zł
Dia Light od 150zł
Luo Color od 150zł
Baleyage włosy od 150zł
Pasemka od 150zł
Inne  
Czesanie wieczorowe od 70zł
Czesanie Ślubne od 120zł
Czesanie Ślubne (próbne) od 80zł
Henna brwi 10zł
Henna rzęsy 10zł
Regulacja 10zł
Pielęgnacja Powermix od 45zł
Pielęgnacja ampułka od 30zł
Przekłuwanie uszu 50zł
Sugerowane ceny mogą ulec zmianie.

Cennik