L'Oréal Professionnel

L'Oréal Professionnel jest marką partnerską dla fryzjerów, pozwalającą marzyć, doskonalić się i osiągać sukces, razem. Jest obecna u największych fryzjerów świata, ponieważ każda kobieta jest inna i wyjątkowa.

Marzyć

Produkty oparte o nowatorskiej technologii oraz Kolekcje Koloryzacji inspirowane najnowszymi trendami, pozwolą Twojemu fryzjerowi ujawnić swój talent. Innowacyjność technologii, połączona z profesjonalną wiedzą, pozwoli na tworzenie wyjątkowych fryzur. L'Oréal Professionnel dokłada wszelkich starań, by wciąż doskonalić jakość usług proponowanych przez fryzjerów.

Doskonalić się

L'Oréal Professionnel wspiera rozwój salonu. Proponuje niestandardowe szkolenia techniczne i biznesowe, które wzbogacą Twoje doświadczenie, zapewnią biegłość techniczną i doskonalenie się we własnym rytmie. Fryzjer, który chce tworzyć, pracować i rozwijać swój talent, który zdecydował się zostać partnerem L'Oréal Professionnel, może liczyć na solidne wsparcie.

Osiągać sukces

Jako profesjonalista zajmujący się modą i technikami czesania oraz koloryzacji, Twój fryzjer L'Oréal Professionnel proponuje wysokiej klasy, zindywidualizowane usługi. Jako osoba wtajemniczona w Twoje pragnienia i nastroje będzie umiał pokazać to, co w Tobie wyjątkowe i niepowtarzalne. Kierując się jego radą, zabierz ze sobą do domu produkty, których używa w salonie: szampony, odżywki, produkty do stylizacjiL'Oréal Professionnel. Ta sama jakość, te same technologie, a zatem i te same efekty!NASZE USŁUGI

Poznaj naszą ofertę
Usługi męskie i dziecięce Od Do
Strzyżenie Męskie 15zł 20zł
Modelowanie męskie 15zł  
Koloryzacja tuszująca siwe włosy dla mężczyzn (Cover5) 25zł  
Strzyżenie dziecięce 15zł  
Usługi damskie
Strzyżenie Damskie od 25zł
Modelowanie włosów  
Krótkich od 30zł
Pół-długich od 35zł
Długie od 40zł
Trwała ondulacja od 70zł
Koloryzacja
L'Oreal od 100zł
Dia Rischesse od 100zł
INOA supreme od 100zł
Majirel od 100zł
Dia Light od 100zł
Luo Color od 100zł
Baleyage włosy od 122zł
Pasemka od 89zł
Inne  
Czesanie wieczorowe od 40zł
Czesanie Ślubne od 100zł
Czesanie Ślubne (próbne) od 50zł
Henna brwi 5zł
Henna rzęsy 5zł
Regulacja 5zł
Pielęgnacja włosów Cristal Ceutic od 20zł
Botox na włosy od 30zł
Regeneracja keratynowa od 30zł
Przekłuwanie uszu 40 zł
Sugerowane ceny mogą ulec zmianie.

Cennik