Przyciągnij spojrzenia nadając włosom kolorów Twojej wyobraźni... jednym ruchem ręki


Chciałabyś nadać swoim włosom ożywienia, ale obawiasz się, że kolejne farbowanie w tak krótkim czasie może tylko zniszczyć Twoje włosy...? Szukasz pomysłów na ciekawą fryzurę w karnawale...? A może po prostu lubisz bawić się kolorem kiedy tylko masz na to ochotę...? Teraz nic prostszego!... Salon fryzjerski Mariza w Zatorze przygotował właśnie z myślą o Tobie nową usługę, polegającą na profesjonalnym zastosowaniu nowatorskiego produktu Hair Chalk firmy L'Oréal. Postaw na  kolorowy make-up do włosów i stań się widoczna.


Różowy, brązowy, kawowy, koralowy, czarny, a może niebieski, turkusowy, lub fioletowy...? Który z ośmiu kolorów make-upu do włosów firmy L'Oréal nadałby ożywienia Twoim włosom, uatrakcyjnił fryzurę kiedy tylko masz na to ochotę a przy tym świetnie komponowałby się z karnawałową kreacją...? Zapewne w odpowiednim doborze koloru Hair Chalk, jak i w profesjonalnym nałożeniu tego tuszu do włosów pomogą Ci pracownicy naszej firmy - salonu fryzjerskiego Mariza w Zatorze, który dodał właśnie tę nową usługę do swojej bogatej oferty.


Kolorowy make-up do włosów odmieni Twoją fryzurę w mgnieniu oka, ale co najważniejsze - nie wnikając w strukturę włosa i nie powodując jego zniszczenia zniknie już po kilkukrotnym umyciu włosów szamponem. Zastanawiasz się teraz jak szybko pozbędziesz się niechcianego koloru...? Zależy to głównie od ilości produktu nałożonego na włosy, jak i od jakości włókna włosa. Może również i dlatego warto przyjść do naszego salonu...?


Możesz być pewna, że kolor zniknie, a wspomnienie - być może uwiecznione również na fotografii - pozostanie na znacznie dłużej...

 


Co nowego